KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17176046

nr 1717 6046

Sigrid Ullman, Monogramsignerad, Landskap. Olja på pannå, 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 18:49:45